اندروید از ویندوز پیشی گرفت

main-Android-PC

سیستم عامل اندروید گوگل براینخستین بار توانست از سیستم عامل ویندوز پیشی بگیرد. بر طبق تحقیق که اخیرا توسط شرکت استات کانتر انتشار یافته  در حال حاضر کاربران اینترنت و کامپیوتر های شخصی ترجیح می‌دهند به جای استفاده از کامپیوترهای ویندوزی از گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی برای گشت و گذار در اینترنت بهره ببرند. طبق نتایحی که شرکت امارگیری StatCounter انتشار داده، هم اکنون ۳۷٫۹۳ درصد کاربران از سیستم عامل اندروید و ۳۷٫۹۱ درصد کاربران از سیستم عامل ویندوز برای گشتن  در اینترنت و وب گردی استفاده می‌کنند.

android-windows-internet-usage-640x349

StatCounter پس از در نظر گرفتن ۲٫۵ میلیون نفر در سراسر جهانموفق شد به این آمار دست یابد.  این آمار از سیستم‌ هایی به دست آمده که به اینترنت وصل بودند.

اوه مطلب جذاب دیگه
گزارشی از روند رشد اینترنت در سال 2017

در این آماربیان شده که در سال ۲۰۱۲ بیش از ۸۰ درصد استفاده از اینترنت را کامپیوترهای ویندوزی تشکیل داده بودند و سهم سیستم عامل اندروید تنها ۱۰ درصد بود. ولی در حال حاضر در سال ۲۰۱۷ سهم استفاده از سیستم عامل اندروید برای گشت و گذار در اینترنت به ۳۷٫۹۳ درصد رسیده است. البته شاید سهم اندروید چندان بیشتر از ویندوز نباشد، اما این نتایج نشان میدهد که مردم دوست دارند برای گشت و گذار در اینترنت از  تبلت و تلفن هوشمند شخصی خودشان استفاده کنند تا اینکه لپ‌تاپ یا کامپیوترشان را روشن کنند.

هیچ دیدگاهی ثبت نشده هنوز, شما اولین باشید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*