دو مجموعه مستند خودرویی جدید آمازون

گرند تور آمازون

شرکت آمازون به زودی دو مجموعه مستند خودرویی جدید پخش می‌کند. یکی از این سریال‌ها درباره‌ی مسابقات ۲۴ ساعته‌ی لمانز Le Mans و سریال دیگردرباره‌ی مسابقات فرمول یک   است.

آمازون از بدو ورود به عرصه ساخت محتوای ویدیویی اهداف بسیار جاه طلبانه ای را دنبال می کند. آمازون مانند برخی سرویس‌ دهنده های اینترنتی، مسابقات ورزشی را به‌صورت زنده پخش نمی‌کند، اما تولید همین سریال‌های مستند می‌تواند شروعی برای ورود آمازون به عرصه ورزش باشد. پخش مستند گرند تور (The Grand Tour) توسط آمازون که با هزینه بسیار بالا و جنجال خبری فراوان با حضور جرمی کلارکسون و سایر مجریان برنامه‌ی سابق تخت گاز ساخته شد توانست علاقمندان زیادی را به سرویس  پخش ویدیوی آمازون پرایم جلب کند. حالا با اضافه شدن دو مجموعه خودرویی دیگر، این شور و هیجان  چندین برابر می‌شود.گرند تور آمازون

اوه مطلب جذاب دیگه
تیزر فصل هفتم Game of Thrones منتشر شد

در مجموعه  مستند فرمول یک، تیم مک‌لارن و تلاش‌های آنها در مسابقات فصل جاری به نمایش در می آید. خودروهای فرمول یک مک‌لارن از موتور هوندا بهره می‌برند و این تیم تلاش زیادی می‌کند که جایگاه پیشین خود را باز یابد.این مجموعه تیم مک‌لارن را درحالی نشان می‌دهد که در ۲ سال گذشته و طی همکاری با هوندا  نتایج خوبی کسب نکرده و در صدد کسب جایگاه پیشین خود است.  قسمت دیگر این مجموعه که تولید و تست خودروهای فرمول یک مک‌لارن و پشت‌صحنه‌هایی از قراردادهای شرکا برای تبلیغات و اسپانسرینگ را نشان می‌دهد احتمالا برای علاقمندان رشته‌های مهندسی، دارای جذابیت های بیشتریست.

سریال مستند دیگری که قرار است از آمازون پرایم پخش شود Le Mans: Racing is Everything نام دارد. این مستند درباره‌ی مسابقات ۲۴ ساعته‌ی Le Mans است که سالانه در کشور فرانسه برگزار می‌شود.

اوه مطلب جذاب دیگه
ساخت سری تلویزیونی ارباب حلقه ها، خبر خوش برای طرفداران

le mans

آمازون که از بدو شروع فعالیت خود به عنوان یک فروشگاه اینترنتی کوچک اهداف جاه طلبانه ای را دنبال کرده و امروزه نه تنها به عنوان بزرگترین فروشگاه انلاین و یک غول رسانه ای شناخته می شود با تولید مجموعه های تلویزیونی متنوع امیدوار است سهمی هرچه بیشتر از بازار رو به رشد محتوای ویدیویی را به دست آورد.

هیچ دیدگاهی ثبت نشده هنوز, شما اولین باشید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*