۵ خودروی برقی که ذهنیت شما را در مورد خودروهای برقی تغییر می دهند

با توجه به مشکل آلودگی هوا در تهران و سایر شهرهای بزرگ کشورمان اهمیت کاهش استفاده از سوخت های فسیل کاملا احساس می شود. رواج استفاده از خودروهای برقی می تواند یکی از راه حل های موثر در جهت کاهش الودگی هوا باشد. در همین راستا نظز شما را به این مقاله در ارتباط با خودروهای برقی جلب می کنیم .

حدود ۳۰% از خریداران خودرو در آمریکا تشویق شده­ اند تا در هنگام خرید، خودروی برقی خریداری نمایند ولی فقط ۳% از آنها این کار را عملی می­کنند. قیمت بالا، محدودۀ عملکردی پایین، شارژ آهسته، نبود مکانی برای شارژ، بدنه ظریف و نبود آگاهی نسبت به این نوع از خودروها باعث شده تا چندان مورد توجه قرار نگیرند. این واقعیت امر است.

اوه مطلب جذاب دیگه
مقایسه مازراتی لوانته و پورشه کاین

بسیاری از این ماشین­ های برقی کیفیت و قیمت مناسبی دارند و حتی برخی کیفیتی بالاتر از چیزی دارند که مورد نیاز است. در اینجا اسامی ۵ خودروی برقی را ملاحظه می­کنید که هر کدام از آنها می­تواند به اندازۀ کافی برای ۸۰ درصد از افراد مناسب باشد و قیمت آنها نیز مقرون به صرفه است.

در اینجا نگاهی سریع به این لیست می­ اندازیم.

۵- VW iD VW : یک خودروی برقی جدی در بحث خودروهای برقی، فولکی واگن با این خودرو می­تواند سهم بزرگی از بازار را در اختیار خود در آورد.

 

۴- Hyundai loniq EV. یک خودروی بسیار نرم و پابگ برقی. هیوندا در شتاب و جلوزدن از تویوتا پریوس بسیار چابک است.

اوه مطلب جذاب دیگه
همکاری رنو-نیسان با خودروساز چینی برای تولید خودروهای برقی

 

۳- Hyundai electric SUV­ این یکی از دو خودرویی است که می­تواند در این لیست جای داشته باشد و این تولدی نو برای هیوندا است.

 

فورد الکتریک

۲- Ford electric. هیئت مدیرۀ فورد بدنبال این است که یک تولید سری مانند نظیر Ex-Lax داشته باشد و قرار دادن مخزن آتش در زیر منبع الکتریکی دلیل بزرگی برای این امر است.

 

۱- Nissan Leaf. این همان dopey Leaf کنونی نیست، یک ماشین نسل دوم است که بزودی روانه بازار می­گردد. هیچ کس بیشتر از شرکت نیسان بدنبال فعالیت در بخش خودروهای برقی نیست.

هیچ دیدگاهی ثبت نشده هنوز, شما اولین باشید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*