هتل شناور و چشمۀ آب گرم واقع در سوئد، مقصد جدید گردشگران ماجراجو

تیم کاری هتل جنگلی مشهور سوئد، یک هتل شناور در کنار رودخانۀ لال (Lule) طرحهایی ارائه نموده اند که شما را شیفتۀ سیاحت در این منطقه خواهد نمود. هتل شناور آرکتیک بَث (Arctic Bath) و استراحتگاه  بدون شک بهترین مکان برای لذت بردن از نورهای شمالی و دستیابی  به آرامش مطلق است که با چشم اندازهای  بینظیری نیز همراه است.

هتل روی اب

شرکت اف دِ مَپ (Off the Map) بعنوان شرکتی که متخصص سپری کردن تعطیلات مخاطره­ آمیز و مجلل است قصد دارد گزینه­ های سفر عجیب و غریب را به مراجعه­ کنندگان پیشنهاد نماید و به آنها اجازه دهد تا به یک مقصد مشخص شده برسند. جدیدترین پیشنهاد آنها اقامت در این هتل شناور و استراحت­گاه آن است که در زمستان بر روی دریاچه یخ می­ بندد و در تابستان نیز در قسمت بالایی رودخانۀ لال شناور می­گردد.

اوه مطلب جذاب دیگه
به زودی اولین توریست ها به فضا اعزام می شوند

هتل آرکتیک بث و استراحت­گاه آن دارای یک ساختمان دایره­ای است که مجهز به یک اتاق آب گرم، چهار اتاق سونا، یک حمام آب سرد در هوای آزاد، یک حمام آب داغ، دوش­هایی در اتاق و در فضای آزاد و دو اتاق تعویض لباس برای مسافران است. این هتل دارای ۶ اتاق برای اقامت است که بسته به زمان و فصل سال، بر روی آب یخ زده و یا شناور هستند.این پروژه با استفاده از مواد و مصالح محلی ساخته شده و در اوایل سال ۲۰۱۸ بطور کامل افتتاح خواهد شد و می­تواند میزبان میهمانان باشد.

هتل شناور

هتل شناور

 

[ratings]

منبع: inhabitat

اوه مطلب جذاب دیگه
سفر هوایی سریع با هواپیمای مافوق صوت ، رویایی که به تحقق نزدیک می شود

 

هیچ دیدگاهی ثبت نشده هنوز, شما اولین باشید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*