نقد نسخه بازسازی شده استارکرفت

نقد نسخه بازسازی شده استارکرفت

استارکرفت، این بازی استراتژیک همزمان علمی – تخیلی رکورد شکن، دوباره بازگشته است. نسخه جدید دارای کیفیت ۴K اولترا اچ دی است و تمام محتوای نسخه تحسین شده اصلی و ضمیمه بازسازی شده که بعدا برای آن عرضه شد (استارکرفت: جنگ برود) را دارا می باشد.

استارکرفت: بازسازی شده همان گیم پلی و تعادلی را حفظ کرده است که آن زمان به یک استاندارد برای ژانر استراتژی همزمان شد، اما در عین حال بخش های گرافیک و صدا را بروزرسانی کرده و امکانات دیگری همچون همسان یابی، نردبان و … به آن اضافه شده است.

گرافیک و صدای نسخه بازسازی شده به این بازی کلاسیک تمام نشدنی ظاهری تازه اضافه کرده است. این نسخه می تواند تا رزلوشن ۴K را پشتیبانی کند. بروزرسانی های دیگر عبارتند از بهبود قصه گویی در ماموریت های بخش داستانی استارکرفت و استرکرفت: جنگ برود؛ همسان یابی پیشرفته؛ ارتباط کامل با شبکه بازی بلیزارد به منظور دستیابی به مشخصه های اجتماعی و بروزرسانی ها؛ ذخیره سازی ابری برای پیشرفت در بخش داستانی، نقشه های شخصی، تکرارها و کی بایندها؛ پشتیبانی از هشت زبان تازه و هم چنین حفظ پنج زبان اصلی پیشین و … . در حالی که این بهبودها استارکرفت را وارد دنیای مدرن کرده اند، اما گیم پلی و تعادل دقیقا به همان حالت پیشین حفظ شده اند، به این ترتیب می توانید همان تجربه بازیکنان حرفه ای عنوان را از سر بگذرانید.

استارکرفت جدید:

تاریخ انتشار: ۱۴ آگوست ۲۰۱۷

ژانر: استراتژی هم زمان (Real-Time Strategy)

 

ناشر: بلیزارد انترتینمنت Blizzard Entertainment

Developer: Blizzard Entertainment

سازنده: بلیزارد انترتینمنت

 

[ratings]

دیدگاه (2)

  iranshadab
  شهریور ۳۰, ۱۳۹۶-۱۰:۳۴ ب٫ظ

  این یک دیدگاه است

  Ali
  شهریور ۳۱, ۱۳۹۶-۱۱:۱۱ ب٫ظ

  Aliye in bazi

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*