نسخه نینتندو سوئیچ بازی فاینال فانتزی ۱۵ «در دست بررسی» است

فاینال فانتزی ۱۵ Final fantasy به زودی برای کامپیوتر عرضه می شود و یک نسخه جیبی کوچک از آن برای گوشی های همراه در راه است. به این ترتیب، نینتندو سوئیچ تنها پلتفرم اصلی است که هنوز نتوانسته به این بازی نقش آفرینی تحسین شده دست پیدا کند. ولی به نظر می رسد اسکوایر انیکس به دنبال این است که این بازی را برای کنسول نیتندو هم عرضه کند. به نظر می رسد نسخه نینتندو سوئیچ بازی فاینال فانتزی ۱۵ «در دست بررسی» است

فاینال فانتزی جدید

هاجیمه تاباتا Hajime Tabata ، کارگردان فاینال فانتزی ۱۵ در گفتگو با وبسایت یوروگیمر اعلام کرد که تیمش مشغول انجام آزمایش هایی بوده اند تا مطمئن شوند پیاده سازی این بازی بر روی سوئیچ امکان پذیر است یا خیر. تاباتا در این باره گفت: «در واقع ما در حال حاضر در حال بررسی های تکنیکی ویژه ای هستیم تا ببینیم در شرایط فعلی امکان انجام این کار وجود دارد یا خیر. ما این آزمایش ها را تکمیل کردیم و متوجه شدیم وضعیت از چه قرار است. در حال حاضر مشغول بحث درباره این هستیم که چه کار باید بکنیم، این که چه طور این مفهوم را بر روی سوئیچ پیاده سازی کنیم.»

اوه مطلب جذاب دیگه
بهترین بازی های معرفی شده در E3 2017 -قسمت 2

اگرچه سوئیچ قدرت سخت افزاری پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان را ندارد، ولی این به معنی نیست که نمی توان یک نسخه از فاینال فانتزی ۱۵ را برای آن عرضه کرد. تاباتا در این باره می گوید: «چیزی که برای ما مهم است این است که نحوه انجام شدن بازی را بهینه سازی کنیم. ما می خواهیم بازی را مطابق با سخت افزار این کنسول عرضه کنیم نه این که تنها یک نسخه را برای همه کنسول ها پورت کنیم. فعلا چیزی اعلام نکرده ایم. هنوز کاملا تصمیم نگرفته ایم بهترین راه برای این فرآیند چیست. در حال حاضر با خود نینتندو هم درباره نحوه انجام این کار مشغول گفتگوهایی آزادانه و صریح هستیم.»

اوه مطلب جذاب دیگه
چهار بازی نقش آفرینی برتر سال 2017

اخیرا بازی های بزرگ زیادی به صورت رسمی اعلام کرده اند که برای سوئیچ هم عرضه می شوند. طی هفته گذشته، شرکت بتسدا که همکاری مستقیمی با نینتندو دارد ، اعلام کرد که دو بازی «دوم» و «ولفنشتاین: کلوسوس تازه» را برای این کنسول عرضه می کند. «لس آنجلس نوار»، بازی کارآگاهی راک استار هم در ماه نوامبر پیش رو بر روی سوئیچ منتشر می شود.

[ratings]

منبع: Gamespot

هیچ دیدگاهی ثبت نشده هنوز, شما اولین باشید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*