نسخه آزمایشی iOS 11 اپل، بزرگترین تغییر برای iPad

شرکت اپل اخیرا به ارائۀ عمومی نسخه بتا سیستم عامل iOS پرداخته است. پیش­بینی می­شود که نسخۀ بروزرسانی سیستم عامل آیفون و آیپد در ماه جاری ارائه گردد. در اینجا به بررسی این نسخه آزمایش می پردازیم. 

بررسی:

مسلماً ما برای تست یکی دو دستگاه به دو روز زمان نیاز داریم اما بنظر می­رسد که سیستم iOS11 به اندازۀ کافی پایدار شده تا بتواند هر روزه مورد استفاده قرار گیرد (هر چند که همانند سایر نرم‌افزارهای بتا به مردم هشدار داده شده است که از آن بعنوان نسخه اصلی استفاده نکنند). ما از این سیستم بر روی دستگاه آیفون ۷ استفاده خواهیم نمود که نیازی به کرش کردن ندارد و تمام اپ­های موجود بر روی آن به خوبی کار خواهند نمود.

اوه مطلب جذاب دیگه
پاور بانک

تغییر عمده، در  iPad صورت گرفته است. سیستم iOS11 حرکت بین اپ­ها را بشدت راحت نموده و بدنبال انجام چیزهایی است که از لحاظ تاریخ استفاده، در یک کامپیوتر انجام شده­اند و در برخی موارد حتی انجام این کارها را نیز بسیار راحت نموده است. برای مثال برای نشان دار کردن یک تماس و یک ایمیل می­توان بدون پرینت گرفتن یا اسکن از هر چیزی آن را انجام داد. همچنین می­تواند کنترل چندین پنچرۀ باز را با استفاده از یک داک جدید راحت­تر نماید. توانایی کشیدن و رها کردن یک عکس یا یک آیتم دیگر از اپ به اپ دیگر یک عملکرد جدید و توسعۀ طبیعی است اما در حال حاضر این عملکرد فقط از سوی اپ‌های شرکت اپل پشتیبانی می­گردد.

اوه مطلب جذاب دیگه
سفر هوایی سریع با هواپیمای مافوق صوت ، رویایی که به تحقق نزدیک می شود

و با ظهور iPad جدید، می­توان سه اپ مختلف را در یک زمان باز کرد (و حتی در یک پنجرۀ چهارم نیز به تماشای یک ویدئو پرداخت). همانطور که در بررسی­های خود از iPad اعلام نمودیم، iOS11 واقعاًً نرم‌افزاری است که برای اجرا طراحی شده است.

چه چیزی هنوز در این مدل بتا تعبیه نشده است: تکمیل اپ­های حقیقی با لحاظ نمودن مزایای ARKit، توانایی انتقال پول به یکی از دوستان از طریق سیستم پرداخت اپل، پشتیبانی از منابع ذخیرۀ کنندۀ شخص ثالث نظیر عمکرد سیستم­های باکس دراپ­باکس در فایل­ها.

شما به چه نیاز دارید: سیستم iOS11 بتا (و نسخۀ نهایی) بر روی یک آیفون ۵ یا بالاتر، و همچنین همۀ مدل­های iPad Air و iPad Pro، iPad نسل پنجم، iPad mini 2 و بالاتر و نسل سوم از iPad لمسی کار می­کند.

هیچ دیدگاهی ثبت نشده هنوز, شما اولین باشید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*