ندای وظیفه جنگ جهانی دوم Call of Duty WWII

شرکت سازنده بازی پرطرفدار ندای وظیفه  یا کال آف دوتی اسلج همر گیمز بعد از عرضه نسخه بتا Call of Duty WWII، درباره جزئیات تغییرات صورت گرفته در بخش چند نفره صحبت می کند.

کال آوف دیوتی جدید

مدت زمان اولین نسخه خصوصی بتا بخش چند نفره ندای وظیفه: جنگ جهانی دوم به پایان رسیده است، و اسلج همر گیمز در صفحه عمومی بازی تغییرات صورت گرفته را تشریح کرده است. این تغییرات با توجه به نظراتی صورت گرفته است که بعد از عرضه نسخه بتا منتشر شد. نسخه بتا در حال حاضر به طور اختصاصی برای بازیکنان پلی استیشن ۴ منتشر شده است.

اوه مطلب جذاب دیگه
چگونه کامپیوتر مخصوص بازی 4K ایکس باکس OneX مایکروسافت و پلی استیشن 4Pro سونی را شکست می دهد ؟

این فهرست نسبتا گسترده است و حوزه های مختلفی را پوشش می دهد.علاوه بر باگ های معمولی که اصلاح شده اند، اسلج همر هم چنین در مورد میزان تنوع پلی لیست بازی هم به نظرات مردم توجه کرده است. این استودیو علاوه بر این که این مساله را برطرف کرده است، در این باره گفته است: «می دانید دیگر چه چیزی اصلاح شده است؟ نقشه ها و مدهایی بیش تر.» به نظر می رسد می توانیم با خیال راحت منتظر معرفی های بخش های تازه بازی باشیم.

بازی جدید Call of Duty

علاوه بر این، اسلج همر گیمز مشغول بهینه سازی جنبه های مختلف بازی پیش از عرضه رسمی آن است. این جنبه ها عبارتند از بعضی تنظیمات جزئی (مثل افزایش دام کیلز تا ۱۰۰ امتیاز) و بهبود حوزه هایی مثل بازخورد ضربه  و ایجاد تعادل در قدرت/هزینه سربازان چترباز، و اصلاحاتی در سیستم آسیب دیدن سربازان (بازیکنان اعلام کرده اند که گلوله های آتش زا بسیار قدرتمند بوده و هم چنین هواپیماهای شناسایی بسیار آسیب پذیر هستند).

اوه مطلب جذاب دیگه
درباره فال اوت 4 (Fallout 4)

ندای وظیفه جدید گیم

فهرست تغییرات نسبتا گسترده است. کاملا مشخص است که اسلج همر گیمز با عرضه نسخه بتا به دنبال این بوده است که به نگرانی های بازیکنان پی برده و می خواهد هنگام عرضه نسخه اصلی، یک بازی کامل ارائه دهد.

[ratings]

هیچ دیدگاهی ثبت نشده هنوز, شما اولین باشید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*