نحوۀ غیرفعال کردن وضعیت فعالیت در اینستاگرام

اینستاگرام به تازگی و بدون اطلاع عمومی برنامۀ خود را بروزرسانی نموده که به شما و فالوورهای شما اجازه می دهد (آنهایی که شما نیز آنها را متقابلا فالو نمو ده اید) تا زمان آخرین حضور شما در این برنامۀ اجتماعی را مشاهده نمایند. خوشبختانه، گزینه ای در بخش تنظیمات این برنامه وجود دارد که به شما اجازه می دهد تا وضعیت فعالیت شما در اینستاگرام را غیرفعال نماید. در اینجا به چگونگی انجام این کار پرداخته ایم.

مراحل غیرفعال سازی وضعیت فعالیت در تنظیمات اینستاگرام

تنظیمات اینستا

۱- آزره خاطر شدن از طریق اینستاگرام

اینستاگرام با این تغییر جدیدی که اعمال نموده است در مسیر فیسبوک قدم بر می­دارد. این شبکۀ اجتماعی به هیچ وجه این تغییر را به کاربران خود اعلام ننموده است و به صورت پیش­فرض این گزینه را غیرفعال نموده است. وقتی وضعیت فعالیت را در برنامۀ خود فعال نمایید، می­توانید ببینید که دیگران چه زمانی برای آخرین بار در بخش پیام مستقیم آنلاین بوده­ اند. مجددا می­توانید ببینید که آنهایی که فالو کرده­ اید و آنها نیز شما را فالو کرده ­اند آخرین بار کی آنلاین بوده­ اند.

اوه مطلب جذاب دیگه
سرمایه گذاری دایملر روی هواپیماهای برقی

۲- غیرفعال کردن وضعیت فعالیت در تنظیمات اینستاگرام 

همانطور که قبلا گفتم، اینستاگرام به طرز باورنکردنی روش بسیار آسانی برای غیرفعال کردن وضعیت فعالیت دارد. ابتدا برنامه را باز کنید. سپس در نوار ابزار روی آواتار خود ضربه بزنید تا پروفایل شما نمایش داده شود. حالا سه نقطه به صورت عمودی وجود دارند که در گوشۀ بالا سمت راست صفحه قرار گرفته ­اند، روی این سه نقطه یک ضربه بزنید تا گزینه­ ها ظاهر شوند.

منوی گزینه­ ها در اینستاگرام طولانی است و ممکن است کمی دچار سر در گمی شوید. راحت­ ترین راه برای غیرفعال کردن وضعیت فعالیت این است که نوار اسکرول را تا پایین بکشید تا گروهی از آیتم ­ها را بیابید که در کنار یکدیگر قرار دارند. این دکمه­ ها نشان­ می­دهند که نمایش وضعیت فعالیت شما برای دیگران غیرفعال است.

اوه مطلب جذاب دیگه
بررسی جدید ترین وب کم لاجیتک مدل C920 HD Pro

۳- لذت بردن از حریم خصوصی خود

با غیرفعال کردن وضعیت فعالیت، هیچ کس قادر نخواهد بود تا آخرین زمان آنلاین بودن و فعالیت شما را مشاهده نماید. اما در عین حال، شما نیز قادر نخواهید بود که آخرین زمان حضور و استفادۀ دیگران از این برنامه را مشاهده نمایید.

برای با خبر شدن از آخرین مطالب صفحه اینستاگرام ایران شاداب را هم دنبال کنبد. 

[ratings]

 

 

هیچ دیدگاهی ثبت نشده هنوز, شما اولین باشید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*