لو رفتن و امکان دانلود زودتر از موعد ویدئوی کامل قسمت چهارم سریال گیم آو ترونز

هفته گذشته  هفته چندان خوبی برای شبکه HBO نبود. در ابتدای هفته،  هکرها با انجام یک حمله سایبری مدعی شدند که ۱٫۵ ترابایت از اطلاعات HBO را سرقت کرده‌اند. این اطلاعات شامل چندین قسمت پخش نشده از سریال‌ها و نیز متن فیلمنامه قسمت چهارم فصل جدید بازی تاج و تخت یا سریال گیم آو ترونز بود. 

این هکرها پس از پخش  بخش هایی از سریال Ballers و نیز Room 104 و همچنین داستان قسمت چهارم بازی تاج و تخت روی اینترنت، تهدید کردند که چیزهای بیشتری را انتشار خواهند داد. کماکان معلوم نبود که «این چیزهای بیشتر» دقیقا چه چیزهایی هستند.

اما حالا اتفاق بزرگ‌تری رخ داده است که البته ربطی به حمله سایبری اول ندارد.اکنون ویدئوی قسمت چهارم سریال گیم آو ترونز که قرار است یکشنیه پخش بشود، به بیرون درز پیدا کرده است. البته کیفیت این قسمت لو رفته بالا نیست و در حد ۴۸۰p است.

اوه مطلب جذاب دیگه
تیزر فصل هفتم Game of Thrones منتشر شد

داستان از این قرار است که شبکه HBO قسمتی را که فقط برای تماشای همکاران و شرکت‌های پخش و توزیع است و روی آن واترمارک فقط برای مشاهده داخلی قرار داده شده بود، در اختیار یک شرکت توزیع‌کننده هندی به نام Star قرار داده بود.

اما این نسخه ظاهرا درز پیدا کرده و یک نفر در شبکه اجتماعی ردیت آن را در گوگل درایو برای دانلود قرار داده است و طبیعی است که حالا از طریق بیشتر سایت‌های دانلود و نیز تورنت قابل دستیابی برای عموم است.

البته جلوه‌های دیداری بازی تاج و تخت انقدر مفصل است که خیلی‌ها به کیفیت ۱۰۸۰P آن هم قانع نیستند و آرزو می‌کنند که در شرایطی که اینترنت سریع‌تر یا تلویزیون بهتری داشتند، نسخه ۴K آن را بلافاصله ببینند.

اوه مطلب جذاب دیگه
عناوین و توضیحات سه قسمت اول فصل 7 بازی تاج و تخت

ولی از دیگر سو پروسه شکل‌گیری حادثه ها در این قسمت از سریال گیم آو ترونز به اوج رسیده و واقعا انتظارهای یک هفته‌ای برای پخش قسمت بعدی سریال، خارج از حد تحمل و شکیبایی خیلی‌ها شده.

اکنون باید دید که شما به عنوان یک علاقه‌مند احتمالی سریال گیم آو ترونز، دو روز دیگر انتظار می‌کشید یا همین الان نسخه کم‌کیفیت را دانلود می‌کنید.اما در هر حال لطفا از لو دادن داستان پیش آشنایان خود یا در شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید و بگذارید بقیه وقتی نسخه باکیفیت آمد و خودشان فرصت کردند، سریال را تماشا کنند!

فقط من یک نکته خیلی کوچک را درز می‌دهم که البته خبر ان هم دو سه روز پیش، پخش شده بود:

اوه مطلب جذاب دیگه
ساخت سری تلویزیونی ارباب حلقه ها، خبر خوش برای طرفداران

این قسمت از سریال بازی تاج و تخت کوتاه‌ترین قسمت سریال هم هست و تنها ۵۲ دقیقه طول می‌کشد!

 

[ratings]

 

 

هیچ دیدگاهی ثبت نشده هنوز, شما اولین باشید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*