فیس لیفت بی ام و ۲۴۰ کوپه در تصاویر تازه می درخشد.

فیس لیفت بی ام و ۲۴۰ کوپه در تصاویر تازه می درخشد.از زمان معرفی رسانه ای نسخه بروز شده ام M240i کوپه، بی ام و یک مجموعه تازه عکس تازه در دسترس ما گذاشته است.

بی ام و 240 کوپه
بی ام و ۲۴۰ کوپه

حتی اگر نسخه های دو دره سری موفق ۲ دارای فناوری نوردهی تازه ای در جلو و بغل باشند و هم چنین از جولای ۲۰۱۷ تا به حال تغییرات جزئی در کناره های آن اعمال شده باشد، اما فیس لیفت واقعی مربوط به بخش های داخلی است.
این ماشین که در پنلی سیاه رنگ عرضه شده در اصل مربوط به گذشته است. اگرچه جایگزین های به ظاهر مدرنی که برای وسیله های قبلی عرضه شدند قابل مقایسه با نمایش کاملا دیجیتالی نیستند که در سری ۳ و ۴ دیدیم، اما طراحی براق سیاه آن را قطعا می توان مورد توجه قرار داد و برای طراحی پنل آن یک ارزش افزوده واقعی در نظر گرفت. آن هم پنلی که کاملا مورد کار مجدد قرار گرفته است، مخصوصا در بخش طراحی تزئینی که در جلوی مسافر قرار دارد هم چنین بافت کنتراستی اضافی که بر بالای داشبورد دیده می شود.

اوه مطلب جذاب دیگه
5 خودروی برقی که ذهنیت شما را در مورد خودروهای برقی تغییر می دهند

بی ام و 240
سومین بروزرسانی عمده مربوط به سیستم اطلاعاتی سرگرمی آی درایو است، فیس لیفت سری بی ام و ۲ در مقایسه با قبل، جایگاه بصری بیش تری برای این بخش در نظر گرفته است. مهم ترین ابتکار مربوط به صفحه نمایش لمسی ۸٫۸ اینچی با وضوح بالا است که در حین فعالیت می تواند در بعضی شرایط، شناخت حضوری بیش تری فراهم کند. همچون بقیه سری ها، منوی اصلی با طراحی کاشی شکل آی درایو از نظر آرایش منوها قابل تغییر است. علاوه بر این، محتویات زنده کاشی ها اطلاعات اساسی در مورد آب و هوا و جهت یابی نشان می دهد.
حال می توان از کار پلی Carplay شرکت اپل در سری های بزرگ تر استفاده کرد بدون این که نیاز به اتصال با کابل باشد. اتو اندروید هم در دسترس است. برای اطمینان از این که مایعات به پایان نمی رسند، سری ۲ دارای یک سطح ذخیره سازی برای شارژ قیاسی تمام گوشی های هوشمندی است که دارای تاییدیه Qi هستند.

اوه مطلب جذاب دیگه
کنا، کراس‌اور هیجان‌انگیز و جدید شرکت هیوندای


رنگ آبی مدیترانه ای که در سری های دیگر هم کاملا شناخته شده بود، در سری های کانورتبل و کوپه بی ام و ۲ هم وجود خواهد داشت. رنگ نارنجی خورشیدی که با فیس لیفت سری ۴ معرفی شد هم جزو پالت رنگی این سری خواهد بود. رنگ کاملا تازه ای که در مجموعه رنگ های بی ام و لحاظ شده، آبی دریایی است.

بی ام و 240 کوپه
چهار چرخ تازه از جنس آلیاژ سبک در ارائه تصویری تازه از ماشین نقش مهمی ایفا می کنند. این کار همچون کاری است که ۱۸ چرخ مدل جت بلک ۷۱۹ ام انجام می دهند. همین طراحی هم چنین به صورت متغیر دو رنگ هم دیده می شود و در آن، تنها کمی رنگ سیاه به صورت جلا کاری شده اضافه شده است. برای مدل های مخصوص اسپورت، چرخ سبک ۷۲۵ در اندازه ۱۷ اینچ در دسترس خواهد بود. در مدل تجملاتی (لاکچری)، چرخ ۱۷ اینچی سبک ۷۲۴ با پره های چرخ دوگانه از طریق فیس لیفت در دسترس خواهد بود.

اوه مطلب جذاب دیگه
عکسهای رنو کولیوس 2017

[ratings]
منبع:  BMWBLOG

هیچ دیدگاهی ثبت نشده هنوز, شما اولین باشید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*