ربات ها بزودی جای انسان ها و بازیگران را در دیزنی لند می گیرند

بچه­ ها از چه چیز دیزنی ­لند بیش از هر چیز دیگر خوششان می­آید؟ احتمالا دیدن، سلام دادن و گرفتن یک عکس با میکی را از همه بیشتر دوست دارند. بیش از ۱۲۰۰ نقش از میکی، گوفی و دیگر شخصیت­های دیزنی ­لند توسط انان ها بازی شده است ولی  ممکن است این افراد شغل خود را بزودی از دست بدهند.

دیزنی لند روبات

یک برنامه نشان داده که برنامه ­های دیزنی لند برای ساخت عروسک ­هایی که خوشایند بچه­ ها است مناسب­تر می ­باشد. عروسک­هایی که بدن نرمالی دارند برای تعامل فیزیکی با انسان، بویژه کودکان، مناسب­ترند. ربات­ها نیز دارای حسگرها و ابزارهای کنترلی هستند که به منظور کاهش تأثیر در تعاملات انسانی بکار رفته­اند.

اوه مطلب جذاب دیگه
اندروید از ویندوز پیشی گرفت

دیزنی لند ممکن است به فکر فروش ربات­های نرم­افزای خود باشد. ربات­های نرم ­افزاری بزرگ می­توانند با بازدیدکنندگان در دیزنی ­لند ارتباط برقرار نمایند.

علاوه­ براین، ربات­ها قادر خواهند بود حرکات شخصیت­های متحرک را نیز تقلید نمایند. این ربات­ها بعنوان شخصیتی که آن را بازی می­کنند عمل می­کنند.

دیزنی همیشه از آشکارکردن کسانی که در پشت صحنه لباس هستند امتناع نموده تا بتواند فانتزی ­های خود را حفظ نماید. بازیگران معتقدند که این موضوع نقض قانون است. دیزنی با وجود این ربات­ها ، دیگر می­تواند فانتزی­های خود را حفظ نماید.

 

[ratings]

منبع: Thenextweb

هیچ دیدگاهی ثبت نشده هنوز, شما اولین باشید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*