حراج گوشی های لوکس دست ساز ورچو به دلیل ورشکستگی

شرکت ورچو یا ورتو سازندۀ گوشی­های تلفن همراه لوکس، تلفن­های ۲۰۰۰۰ دلاری خود را با قیمت پایین­تر به حراج گذاشته است. چند ماه قبل، شرکت بریتانیایی ورچو، سازندۀ تلفن­های همراه، اعلام کرد که با وجود مشکلات مالی احتمال دارد که این شرکت منحل گردد. در حال حاضر این شرکت به حراج کردن وسایل و تجهیزات کارخانۀ خود دست زده و یکی از بی­نظیرترین پنجره­ های رو به یک جهان پیشرفته را گشوده است.

اکثر مردم گوشی ورچو در دست ندارند زیرا ارزان­ترین مدل­های آن هزاران دلار هزینه بر می­دارد و این گوشی­ها مختص افراد ثروتمند می­باشد. برای مثال قیمت گوشی ورچو مدل Signiature Touch، ۷٫۵۰۰ پوند (۱۰٫۰۰۰ دلار) می­باشد.

اوه مطلب جذاب دیگه
چطور چندین کار مختلف را به طور همزمان انجام دهیم؟

خوشبختانه شرکت ورتو در سال ۲۰۱۴ خط بودجه خود را راه­اندازی کرد و هزینۀ ساخت گوشی­های خود را فقط به اندازۀ ۴۵۰۰ پوند (تقریبا ۶۰۰۰ دلار) توانست کاهش دهد ولی هنوز هم قیمت گوشی­ها بسیار بالاتر از حد متوسطی بود که خریدار می­توانست برای خرید گوشی هوشمند پرداخت نماید.

اما اکنون که محصولات این شرکت در حال حراج است می­توانید یکی از گوشی­های ورتو را برای خرید انتخاب نمایید. در حال حاضر می­توانید یکی از گوشی­های هوشمند این شرکت را که دارای ۱۸ قطعۀ طلایی با پوشش چرم سیاه است و قیمت اولیۀ آن ۱۴٫۷۰۰ پوند (۱۹٫۰۰۰ دلار) بوده را تنها با پرداخت ۱٫۱۵۰ پوند (۱٫۵۰۰ دلار) خریداری نمایید.

اوه مطلب جذاب دیگه
ارزش خالص سهام بنیانگذار نتفلیکس 400 میلیون دلار افزایش می یابد

حراج این شرکت شامل برخی از گوشی­هایی هم می­شود که در موزۀ این شرکت قرار دارند که شامل ۱۰۵ گوشی تلفن همراه است که برخی از آنها گوشی­های مفهومی بحساب می­آیند. پیشنهاد قیمت برای خرید این گوشی­ها مبلغ ۲۰٫۰۰۰ پوند (۲۶٫۰۰۰ دلار) می­باشد.

ورچو

غیرمعمول­ترین چیزی که  در این حراجی یافت می شود ، یک مجسمۀ برنزی بزرگ از یک سرباز با لوگوی ورتو بود که یک سلاح در دست داشت. پیشنهاد فعلی برای خرید این مجسمه ۷۷۵ پوند (۱۰۰۰ دلار بوده است).

این یک ورشکستگی بزرگ برای ورتو حساب می­شود. این شرکت یکی از برندهای تجاری خاص در تلفن همراه بود که محصولات آن در اغلب فروشگاه­های پرطرفدار مانند فروشگاه هارودز لندن بفروش می­رسید. این شرکت در حال حاضر دارایی­های خود را بصورت آنلاین در معرض فروش گذاشته و به بالاترین قیمت پیشنهادی می­فروشد.

اوه مطلب جذاب دیگه
فرایند خرید با واقعیت افزوده ، آمازون و آینده خرده فروشی آنلاین

بسیاری از بریتانیایی ها از دیدن وضعیت این شرکت غمگین هستند چرا که این شرکت تنها شرکت بریتانیایی سازندۀ تلفن همراه بود که به ورشکستگی دچار شده است. ۲۰۰ نفری که در این شرکت مشغول کار بودند کار خود را از دست داده­اند.

منبع: thenextweb

[ratings]

 

 

هیچ دیدگاهی ثبت نشده هنوز, شما اولین باشید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*