تصاویر لو رفته از گلکسی نوت ۸

تصاویر لو رفته از گلکسی نوت ۸ نشان دهنده دوربین دوتایی و سنسور اثر انگشت پشت گوشی است.همان طور که افشاگر معروف اوان بلاس صبح امروز توییت کرد، وقتی بخواهد ببارد، از همه طرف می بارد. کمتر از ۲۴ ساعت بعد از منتشر کردن تصویر رسمی از جلوی گلکسی نوت ۸، او تصاویر بیشتری را از پشت، بغل و شکل گوشی منتشر کرد.

گلکسی نوت 8

این گوشی قرار است در ۲۴ آگوست و به زودی رونمایی شود، اما این تصاویر لو رفته دید خوبی از این که سامسونگ قرار است چه چیزی را عرضه کند به ما می دهد. این گوشی همان نمایش لبه-به-لبه بی نهایت گلکسی S8 قبل را دارد و با حفظ همان زیبایی، باریک تر هم شده است. مانند نمونه قبلی S8، این گوشی نیز دکمه بیکسبی را دارد که در لبه سمت راست گوشی و عقب آن قرار دارد و همچنین دارای سیستم دو دوربینه دو فلاشه است.

اوه مطلب جذاب دیگه
نوتیفیکیشن و دسترسی به مخاطب ، با ارزش ترین ابزار بازی های موبایل

متاسفانه، این تصاویر لو رفته نشان می دهند که جای سنسور در این گوشی بسیار شبیه S8 است- پشت و گوشه گوشی و کنار دوربین. این موقعیت سنسور، که خارج از مرکز و بالا می باشد مورد انتقاد کارشناسان قرار گرفته بود چون علاوه بر اینکه دسترسی به آن سخت بود؛ ممکن بود کاربران اشتباهی به جای سنسور انگشتشان را بر روی لنز دوربین بگذارند و موجب کثیفی آن شوند. اما، به نظر می رسد جایگزین آن (قرار دادن سنسور پایین قسمت شیشه ای در جلوی گوشی) هنوز برای تولید انبوه اماده نشده است.

سامسونگ، البته باید تاثیرات منفی مدل احمقانه نمونه قبلی یعنی نوت ۷ را پاک کند. در ادامه این ماه جزئیات بیشتری در مورد گوشی جدید سامسونگ خواهیم شنید.

اوه مطلب جذاب دیگه
بهترین مکان قرار دادن مودم Wi-Fi در خانه کجاست؟

[ratings]

منبع: theverge

 

 

 

 

هیچ دیدگاهی ثبت نشده هنوز, شما اولین باشید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*