تایید مشکلات اپل واچ LTE توسط اپل

درست پیش از عرضه اپل واچ LTE، اپل مشکلات موجود در آن را تایید کرد.ساعت های هوشمند سری ۳ اپل این جمعه وارد بازار شدند. در مقایسه با مدلی که سال قبل عرضه شد، مهم ترین تغییر ساعت های تازه اپل ، توانایی های شبکه سلولی و دیتای  درونی آن هاست. ولی مساله این است که این خدمات سلولی کاملا قابل اعتماد نیستند.

بلاگر تکنولوژی لارن گود می گوید : در حین این که مشغول نگارش نقدی در مورد اپل واچ سری ۳ با توانایی های LTE بودم، از نظر اتصال با مشکلات قابل توجهی مواجه شدم. وقتی که بیرون بودم و گوشی خودم همراهم نبود، به نظر می رسید این ساعت تازه تلاش می کند به جای اینترنت سیم کارت خودم، به شبکه های وایفای ناشناخته وصل شود. در همان چند روز اولی که با این مشکل مواجه شدم، اپل ساعتی که برای نقد و بررسی  به من داده بود با یک نمونه دیگر عوض کرد. ولی ساعت دوم هم همین مشکلات را داشت.

اوه مطلب جذاب دیگه
توسعه هوش مصنوعی ، ربات ها به زودی از انسان هوشمندتر می شوند

در نهایت، این شرکت طی یک بیانیه رسمی این مشکل را تایید کرد. سخنگوی اپل در یک ایمیل اعلام داشت: «ما متوجه شده ایم که وقتی اپل واچ سری ۳  به شبکه های تایید نشده وایفای بدون اتصال می پیوندد، گاهی اوقات دیگر نمی تواند از اینترنت سیمکارت استفاده کند. در حال حاضر دنبال راه حلی می گردیم تا هنگام عرضه نرم افزاری در آینده، این مشکل را حل کنیم.»

متاسفانه، ما هنوز نمی دانیم این عرضه نرم افزاری چه تاریخی عرضه خواهد شد، یا اصلا دقیقا قرار است به چه نحوی مشکل اتصال به شبکه های سیمکارت را حل کند.ولی تا زمانی که عرضه اپل واچ ادامه پیدا می کند، این مساله مهم خواهد بود و نشان می دهد که اپل برای اولین بار درست قبل از پیش خرید ساعت هوشمند و پیش از عرضه رسمی، وجود یک مشکل مشخص در آن ها را تایید کرده است.

اوه مطلب جذاب دیگه
اینترنت اشیا در سال 2017

 

[ratings]

منبع: theverge

هیچ دیدگاهی ثبت نشده هنوز, شما اولین باشید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*