نوتیفیکیشن و دسترسی به مخاطب ، با ارزش ترین ابزار بازی های موبایل

امروزه با توجه به رشد نفوذ گوشی های هوشمند رشد بازار اپلیکیشن ها و بازی های موبایل بر هیچکس پوشیده نیست. بخش قابل توجهی از بازی های موبایل مثل «جنگ ستارگان: کهکشان قهرمانان» تبلیغات زیادی برای گوشی های هوشمند می فرستند. گاه و بیگاه و چندین بار در روز، بازیکنان را ترغیب می کنند که برنامه را باز کنند تا لباس هان سولو، ری و دیگر های شخصیت های بازی را برای شخصیت مورد نظرشان امتحان کنند.بازی موبایل

این تاکتیک، که شبیه این است که یک شخصیت مجازی به شانه شما ضربه بزند، تا به حال جواب داده است. طبق صحبت های شرکت الکترونیک آرتس ناشر بازی، بازیکنان «جنگ ستارگان» در شش ماه اول سال به طور میانگین، ۱۶۲ دقیقه وقت صرف این بازی می کنند. شرکت تحقیقاتی EEDAR تخمین زده است که مردم به طور معمول ۴۵ دقیقه در روز صرف انجام بازی های موبایل می کنند.

اوه مطلب جذاب دیگه
ندای وظیفه جنگ جهانی دوم Call of Duty WWII

اگرچه بسیاری از بازی های موبایل رایگان هستند، سازندگان از روش های مختلفی برای فریب مردم و ترغیب آن ها به خرج کردن استفاده می کنند. آن ها با این روش ها به آن ها کمک می کنند که در مراحل مختلف به سرعت پیشرفت کنند. هشدارهای صفحه اصلی گوشی های هوشمند، پاداش بابت ورود های مکرر به سیستم بازی و یادآوری هایی که بین بازیکنان رد وبدل می شود از جمله این روش ها است. مایک هایکی، تحلیل گر فناوری شرکت بنچمارک معتقد است: هرچه بازیکنان بیش تر درگیر بازی شوند، احتمال این که سرکیسه را شل کنند بیش تر است.

اوه مطلب جذاب دیگه
آمازون گو (Amazon go)، یک فروشگاه نسل آینده

در مجموع، انتظار می رود که در این سال، درآمد بازی های موبایل ۴۲% افزایش یافته و به ۱۰۸٫۹ میلیارد دلار برسد. این رقم ۷٫۸% بیش تر از آمار ۲۰۱۶ و ۵۴% بیش تر از آمار ۲۰۱۲ است. آن زمان بازی های دانلودی رایگان تازه در حال محبوب شدن بود. این آماری است که نیوزو بی وی منتشر کرده است.

[ratings]

هیچ دیدگاهی ثبت نشده هنوز, شما اولین باشید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*