تیزر فصل هفتم Game of Thrones منتشر شد

سریال تاج و تخت فصل هفت

شبکه HBO تیزرقسمت  جدید «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones) را منتشر کرد.

فصل هفتم بازی تاج و تخت با کمی تاخیر نسبت به زمان انتشار سال‌های پیش و در ۲۵ تیر  پخش می‌شود.

این تیزر کوتاه  سه اقلیم و سه شخصیت سرسی لنیستر، دنریس تارگارین و جان اسنو را نشان می‌دهد که هریک به‌تنهایی بر جایگاه قدرت خود تکیه می‌زنند. دنریس تارگارین در پایان فصل ششم در حال هدایت شرق به وستروس بود. علاقمندان سریال مشتاقند بدانند در فصل هفتم چه اتفاقی برای او می افتد.

کدام مدعی بدون جنگ بر تخت می‌نشیند؟ این نقطه‌ی عطف فصل هفت بازی تاج و تخت است. در این تریلر «سرسی لنیستر» را بر تخت آهنین می‌بینیم و تیزر با نفس سرد او تمام می‌شود. آیا اوفردیست  که قدرت را به دست می‌گیرد؟ در تیزر جدید Game of Thrones تمام تصاویر در چشم پادشاه شب خاموش می‌شود. به نظر می‌رسد جنگ بزرگ‌تری بین انسان ها و وایت واکرها در راه است.

اوه مطلب جذاب دیگه
عناوین و توضیحات سه قسمت اول فصل 7 بازی تاج و تخت

سریال تلویزیونی بازی تاج و تخت Game of Thrones از معدود سریال های تلویزیونی است که پس از پخش ۶ سری کماکان محبوبیت خود را حفظ کرده . شبکه HBO امید وار است فصل هفتم این سریال بتواند بینندگان بیشتری را به پای تلویزیون و خرید اشتراک ماهیانه این شبکه تلویزیونی بکشاند.

داستان این فصل از مجموعهبازی تاج و تخت ، اقتباسی است از رمان بادهای زمستان، ششمین جلد از مجموعه کتاب‌های ترانه یخ و آتش که توسط جرج آر. آر. مارتین نوشته شده‌است. فصل هفت این سریال پرطرفدار نسبت به سال‌های گذشته با تاخیر و در ۲۵ تیر از HBO پخش می‌شود. با این حساب احتمالا این فصل تا زمستان ادامه دارد که احتمالا اشاره‌ای به پیام «زمستان در راه است» دارد. گفته می‌شود این فصل، برخلاف شش فصل قبلی، که شامل ۱۰ قسمت بودند، فقط ۶ یا ۷ قسمت دارد.

هیچ دیدگاهی ثبت نشده هنوز, شما اولین باشید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*