بازی تاج و تخت: آیا برن استارک همان نایت کینگ است؟

اخیرا یک نظریه بسیار رادیکال، در مورد سریال بازی تاج و تخت یا  گیم آو ترونز، توسط یک کاربر سایت ردیت با نام کاربری turm0il26 ارائه شده است. طبق این نظریه برن استارک و نایت کینگ در واقع هر دو یک نفر هستند!

هشدار: خطر لو رفتن داستان

بر اساس این تئوری، در واقع سفرهای زمانی و حلول روح برن استارک در کالبدهای دیگر، همه داستان‌های سریال‌ گیم آو ترونز را باعث  شده است.

همگی ما می‌دانیم که برن استارک، می‌تواند در زمان سفر کند و می‌تواند روح خود را در کالبد اشخاص دیگر حلول بدهد و آنها را کنترل کند.نظریه بر این اساس استوار اس که کلی این است که برن استارک  ۳بار به گذشته سفر کرده تا از نیروی جادویی خود برای از بین بردن وایت واکرها استفاده کند، اما این کوشش ها  به عنوان یک نتیجه جانبی سوء، باعث آشفتگی و تخریب در دنیا شده‌اند.

اوه مطلب جذاب دیگه
ساخت سری تلویزیونی ارباب حلقه ها، خبر خوش برای طرفداران

نخستین بار او  به گذشته سفر می کند تا به شاه دیوانه Mad king بفهماند که باید همه وایت واکرها را به کمک اژدهاهای خود بسوزاند. او در گوش شاه دیوانه که همان آیریس تارگارین ۲ باشد، زمزمه کرد که «همه‌شان را بسوزان!»

اما این نجواهای او، باعث دیوانه شدن شاه سالم شد و در نهایتا او به جای وایت واکرها، مردم بیگناه را بی‌جهت سوزاند.دومین بار  قصد داشت  به گذشته بسیار دور برود تا دریابد چطور در یک مقطع زمانی انسان‌ها توانسته بودند تا مرز ریشه‌کن کردن وایت واکرها بروند، منتها او عملا وارد یک مقطع زمانی دیگر شد و به عنوان یک راهکار موقت، کمک کرد تا دیوار عظیمی برای جداسازی شمال واقعی از مناطق جنوبی ساخته شود.

اوه مطلب جذاب دیگه
شهرزاد را در Netflix ببینید

در سفر سوم، او به بازه زمانی خلق نخستین نایت کینگ می‌رود. در این زمان  «بچه‌های جنگل» به منظور از بین بردن انسان‌ها، نخستین وایت واکر را با فرو کردن شیشه اژدها به سینه‌اش، خلق کردند. ایده این است که برن در این زمان، در کالبد نخستین وایت واکر می‌رود. او هشدار کلاغ سه‌چشم را که به او گفته بود، اگر بیش از حد در گذشته بماند یا در کالبد کسی برود، ممکن است به دام بیفتد، را جدی نمی‌گیرد.

البته این فقط یک فرضیه هست و برای پی بردن به حقیقت باید منتظر قسمت های آینده ماند.

 

[ratings]

 

اوه مطلب جذاب دیگه
عناوین و توضیحات سه قسمت اول فصل 7 بازی تاج و تخت

 

هیچ دیدگاهی ثبت نشده هنوز, شما اولین باشید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*