ایده عجیب یک شرکت هواپیمایی برای حذف صندلی ها از هواپیما

یکی از ایرلاین های کلمبیایی در فکر این است که تمام صندلی های هواپیماهایش را بردارد.در حالی که ما در مورد صندلی های نزدیک به هم در هواپیما و پرواز گله می کنیم و به اهمیت سرگرمی و وعده های غذایی هواپیما واقفیم، یکی از ایرلاین ها در کشور کلمبیا در فکر این است که صندلی ها را از هواپیما خارج کند تا مسافران بیشتری بتوانند سوار هواپیما شوند.شرکت Viva Colombia امیدوار است این ایده به ثمر برسد تا مسافرانی که حین سفر می ایستند بتوانند با قیمتی کمتر سوار هواپیما شوند.

این ایرلاین معتقد است این ایده می تواند افراد با سطح درآمد متوسط بیشتری را جذب سفر های هوایی کند. البته مسافران حین سفر به اینطرف و آن طرف نخواهند رفت و ایرلاین به دنبال ایده مسافرت عمودی است.

اوه مطلب جذاب دیگه
آداب و رسوم عجیب عروسی در نقاط مختلف دنیا

ویلیام شاو بنیانگذار و رئیس Vivacolombia به میامی هرالد می گوید: “افراد بسیاری آن بیرون منتظرند ببینند می توانند به صورت ایستاده سوار هواپیما شوند یا خیر. ما به هر چیزی که سفر را ارزانتر کند علاقمندیم. چه کسی اهمیت می دهد که برای یک سفر یک ساعته سرگرمی وجود داشته باشد یا نداشته باشد؟ برای چه کسی اهمیت دارد که کف هواپیما از سنگ مرمر باشد یا حین پرواز بادام زمینی مجانی بگیرند؟”

این ایده، ایده جدیدی نیست و قبلا ایرلاین هایی مانند Ryanair در مورد ایده پرواز به صورت ایستاده طرحی داده بود. شرکت ایتالیایی Aviointeriors S.P.A ایده Skyrider را مطرح کرد که در جشنواره صنایع هوایی به نمایش در آمد. این طرح به مسافران به جای یک صندلی ۳۰ اینچی یک فضای ۲۳ اینچی برای پا در نظر می گیرد و طراحان آن معتقدند برای پرواز های تا سه ساعت مناسب می باشد. قوانین هوانوردی خاصی باید در این باره وضع شوند تا بتوانند این تغییرات را در نظر بگیرند.

اوه مطلب جذاب دیگه
احساس تاسف بیل گیتس بابت کنترل+آلت+دیلیت

جالب است ببینیم که در آینده چه اتفاقی در کلمبیا می افتد، اینکه آیا ایده پرواز ایستاده به جایی می رسد یا خیر. شکی وجود ندارد که ایرلاین های دیگری که به دنبال بیشتر کردن سود خود هستند منتظر نتیجه این طرح هستند.

 

[ratings]

 

 

هیچ دیدگاهی ثبت نشده هنوز, شما اولین باشید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*