اپل خود را برای ارایه آیفون ۹ آماده کرده است.

با وجود این که آیفون ۸ به تازگی وارد بازار شده است، از همین الان شایعات حول آیفون ۹ قوت گرفته است. در گزارش تازه ای که روزنامه کوریا اکانمیک منتشر کرده و احتمالا به مدل آیفون ۲۰۱۸  اپل اشاره دارد، اشاره شده که اپل  از  ال جی LG خواسته که به عنوان تامین کننده اختصاصی باطری آیفون  ۹ عمل کند. آن طور که این گزارش خاطرنشان کرده، این تصمیم اپل نشان دهنده نوعی فاصله گرفتن از استراتژی عملیاتی پیشین این شرکت است. مخصوصا با توجه به این که اپل معمولا تمایل داشت از تولید کننده های مختلفی برای ساخت محتویات آیفون خود استفاده کند، استراتژی که باعث دستیابی به یک قیمت گذاری مطلوب و ایجاد یک حصار ایمن در برابر موانع فنی و تولیدی احتمالی بود.

با توجه به این صحبت ها، شاید عملکرد باطری و طراحی ال جی به حدی رضایت مند بوده است که اپل را قانع کرده که تمام بخش های طراحی خود را به یک تولید کننده بدهد. این گزارش در ادامه می افزاید که باطری آیفون ۹ به شکل L خواهد بود، طراحی که گفته می شود با هدف دستیابی به فضای درونی بهینه سازی شده در نظر گرفته شده است، این کار برجسته بیش تر به نظر می آید یک چالش باشد. چالشی که اپل با هر آیفون موفقیت آمیزی که عرضه می کند، در نظر می گیرد.

اوه مطلب جذاب دیگه
به زودی اولین توریست ها به فضا اعزام می شوند

باطری که LG Chem برای آیفون ۹ تولید می کند یک باطری L شکل است که در قسمت پایین به سمت راست خم می شود. اپل به این صورت آن را سفارشی کرده تا از فضایی که در سمت راست آیفون به دست می آید استفاده کند. فضایی که در اثر توسعه فناوری ترکیبی محتویات الکترونیکی به تکامل رسیده است.

آیفون 9 باطری

این گزارش با اشاره به منبعی که به نظر می رسد از این معامله خبر داشته است، اضافه می کند که ال جی همین الان هم «صدها میلیارد وون سرمایه» را صرف نوسازی تسهیلات خود و آماده سازی برای فرآیند تولید انبوهی کرده است که به نظر می رسد در اوایل ۲۰۱۸ شروع می شود.

اوه مطلب جذاب دیگه
نوتیفیکیشن و دسترسی به مخاطب ، با ارزش ترین ابزار بازی های موبایل

در این حین، صحبت هایی به گوش ما خورده است مبنی بر این که شاید آیفون ۸s، محصول پرچم دار اپل هم دارای یک باطری L شکل باشد. درباره این محصول که فوریه گذشته معرفی شد مینگ – چی کو، تحلیل گر مشهور چند ماه پیش اعلام کرد که آیفون s8 دارای دارای یک برد تخته ای پشته ای خواهد بود. این ویژگی همان طور که در تصویر زیر نشان داده شده است باعث به کار گیری یک باطری بزرگ تر می شود.

حال که هم چنان مشغول صحبت درباره آیفون هستیم، بد نیست به این شایعه هم اشاره کنیم که گفته می شود عمر باطری آیفون  ۸ پیش رو حتی از چیزی که آیفون ۷ پلاس ارائه می داد بیش تر است. به عنوان مقایسه، آیفون ۷ پلاس با یک بار شارژ می تواند حین استفاده از LTE تا ۱۳ ساعت، استفاده از وایفای تا ۱۵ ساعت یا استفاده از سرویس پخش موسیقی وایرلس تا ۶۰ ساعت ادامه پیدا کند. اگر آیفون ۸S بتواند در یک قالب نسبتا فشرده این ویژگی را ارتقاء دهد، این هم می تواند یک گزینه فروش مهم برای محصولی باشد که همین الان هم کاملا متقاعد کننده عمل کرده است.

اوه مطلب جذاب دیگه
احساس تاسف بیل گیتس بابت کنترل+آلت+دیلیت

 

[ratings]

منبع: BGR

 

هیچ دیدگاهی ثبت نشده هنوز, شما اولین باشید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*