نگاهی به امکانات خطوط هوایی سنگاپور

اخیرا بخش فرست کلاس خطوط هوایی سنگاپور مجهز به اتاق های گردان شیک و مجلل شده است. در این نوشته نگاهی به جدیدترین امکانات این خطوط هوایی می اندازیم.

تختخواب­ هایی که در سوئیت­های هواپیمای جدید ایرباس (Airbus A380) خطوط هوایی سنگاپور تعبیه شده­اند در امتداد یک راهروی طولی بوده و به وسیلۀ دیواره­هایی ساده از هم جدا شده­ا ند. این تختخواب­ها ساختۀ شرکت زودیاک (Zodiac) است که در آگوست ۲۰۱۷ رونمایی شدند. در اینجا، یکی از دیواره­ های جداکننده حذف شده است و این اجازه را می ­دهد که بتوان دو سوئیت مجزا را با هم ادغام نمود و یک سوئیت دونفره ایجاد نمود.

اوه مطلب جذاب دیگه
شش هفته در تایلند یا شش روز در سوئیس؟ مقایسه هزینه سفر و اقامت در کشورهای مختلف

یک پنل کنترلی نیز وجود دارد که شامل یک کارت اعتباری است که این کارت فقط سوئیت­های جدید خطوط هوایی سنگاپور بوده و شرکت زودیاک هم تخت­ها و صندلی­هایی ساخته است که مجهز به دستگاه کارت­خوان مخصوص می­باشد.

تختخواب­هایی که در سوئیت­های هواپیمای جدید ایرباس (Airbus A380) خطوط هوایی سنگاپور تعبیه شده­اند در امتداد یک راهروی طولی بوده و به وسیلۀ دیواره­هایی ساده از هم جدا شده­اند. این تختخواب­ها ساختۀ شرکت زودیاک (Zodiac) است که در آگوست ۲۰۱۷ رونمایی شدند. در اینجا، یکی از دیواره­های جداکننده حذف شده است و این اجازه را می­دهد که بتوان دو سوئیت مجزا را با هم ادغام نمود و یک سوئیت دونفره ایجاد نمود.

[ratings]

هیچ دیدگاهی ثبت نشده هنوز, شما اولین باشید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*